Free iptv - STALKER PORTAL PLAYER FOR PC V3.0 | MULTiCS & OSCam EXCHANGE TÜRKFORUM®

Free iptv STALKER PORTAL PLAYER FOR PC V3.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TüRKMaSTeR

Administrator
Yönetici
Ofline
Arkadaşlar merhaba. Stalker Portal Player For Pc programımızın 3. versiyonu hazır.

Neler Yeni?
* Panellerde bulunan VOD listesi de canlı kanallarla birlikte geliyor. Artık filmleri de izleyebileceksiniz. Ancak filmleri izlerken kaydırma çubuğuyla ileri alamıyorsunuz. Denediğim 1-2 Pc de sorun çıkınca o özelliği kapattım.
* Ses sorunu yaşayanlar için sistemlerinde mevcut olana ses çıkışlarının listesini gösteren bir bölüm ekledim. Kutucuktan çıkışları deneyip çalışanını bulabilirsiniz. yazılımı kapatıp açarsanız ayar kaydedilir ve yazılım o ayarla açılır.
* yazılım kodları, video ve ses çözücüleri elden geçirip güncelledim.
* yazılım arayüzünü daha sade ve modern bir hale getirdim.

Stalker Portal Player For PC v3.0 kullanım videosunu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

What's New
* The VOD list on the panels also comes with live channels. You will now be able to watch the movies. However, while watching movies, you cannot advance with the scroll bar. When I had a problem with 1-2 Pc I tried, I turned that feature off.
* For those who have sound problems, I added a section that shows the list of audio outputs available on their system. You can try out the box and find the working one. If you close and open the software, the setting is saved and the software opens with that setting.
* I updated the software codes, video and audio decoders.
* I have made the software interface more plain and modern.

2.jpg
3.jpg4.jpg

DOWNLOAD

yusuf

New member
Ofline
wanderful

seco333

New member
Ofline
virus var diyor

TüRKMaSTeR

Administrator
Yönetici
Ofline
Hocam biz içine virüs koymuyoruz. İndirip indirmemek size kalmış.
Kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...